Stanisław Skupień jest Polsko-Amerykańskim imigrantem, wychowanym w Chicago.  Stanisław ukończył licencjat na uniwesytecie University of Illinois w Chicago a później na uniwersytecie Indiana University-Robert H. McKinney School of Law gdzie osiągnął stopień doktorata prawoznawstwa.

 

Podczas pobytu w szkole prawniczej, Stanisław pracował w organizacji Kids’ Voice of Indiana, gdzie reprezentował dzieci w sprawach rodzicielstwa.  Po ukończeniu studiów, Stanisław dołączył do kancelarii prawnej zajmującej się sprawami bankructwa i obrony domów w sprawach „foreclosure.”  Od tego czasu, Stanisław przeniósł swój zakład na południowo-zachodnią stronę miasta gdzie zapewnia najwyższy poziom usług prawnych dla ludzi zadłużonych w tym trudnym czasie ekonomicznym.  

 

Stanisław również udziela usług prawnych w zakresach eksmisji, kupno/sprzedarz nieruchomości, przestępstw drogowych, rodzinnych, wypadki w pracy, i w innych rodzajach spraw prawnych.  

 

Stanisław jest również aktywnym wolontariuszem społecznym.  Stanisław służy jako wolontariusz dla miasta Hickory Hills, i jest także mocno zaangarzowanym członkiem Związku Podhalan, szczególnie w Kole Gliczarów Górny.  Stanisław doskonale mówi po Polsku.

 

Osoby zainteresowane usługami adwokata Skupnia są zachęcane do kontaktu z kancelarią pod numerem: (708)523-0011.  Biuro znajduje się pod adresem: 7015 W. Archer Ave., Chicago, IL 60638.