Bankructwo / Prawo Upadłościowe

 

Upadłość czyli bankructwo jest konstytucyjnie przyznanym prawem w Stanach. Istnieją dwa rodzaje ulgi dla konsumentów w ramach Amerykańskiego kodeksu upadłościowego. Pierwszy, powszechnie znany jako "Chapter 7", pozwala dłużniką do wywiązania najwięcej długów i zacząć od nowa z czystym kontem. Rozdział 7 ma rygorystyczne wymagania kwalifikacyjne, jakie muszą być spełnione. Chapter 13 jest drugą formą ulgi upadłości konsumenckiej. W rozdziale 13, dłużnik wchodzi do planu płatności w celu uregulowania jego / jej zadłużenia. Plan jest nadzorowany przez sąd, i pozwala dłużniką płacić niższe oprocentowanie w swoich zaległych rachunkach.

 

Jeśli długi są coraz przytłaczające i boisz się utraty domu, samochodu lub innych wartościowych rzeczy, to być może trzeba rozważyć upadłości. Zadzwoń do kancelarii adwokata Skupień dzisiaj aby dowiedzieć się możliwych opcjach.

 

Rozdział 7 upadłości całkowicie eliminuje wszystkie "złe" długi, jak na przykład karty kredytowe, rachunki medyczne, pożyczki jednodniowe, itp.  Dłużnik może być w stanie zatrzymać swój dom i samochód przez kwalifikowanie się do kwot pozwolonych przez kodeks upaddłości lub podpisując umowę z pożyczkodawca. Jednocześnie, każdy ma prawo do oddania domu, samochodu lub innych zabezpieczeń i z bankrutowania z długu zabezpieczonego.

 

Note: The material contained within this website is for INFORMATIONAL PURPOSES ONLY, and DOES NOT CONSTITUTE LEGAL ADVICE.  The material contained herein does not create any attorney-client relationship.  You should contact our office, or your attorney, directly in order to obtain legal advice on any specific issue or problem.  For a full disclaimer, click here.

 

© 2013 Stanislaw J. Skupien